Αρχική σελίδα TV LED BAR BACKLIGHT ΤΑΙΝΙΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ LED HISENSE LED BAR SET HISENSE LED BAR SET 43” H43A6140 LB43051 V0 3TMX.
HISENSE LED BAR SET 32'' JL.D3271330-03DS-F 3TMX.
Back to products
HISENSE LED BAR SET 43” H43A6140 LB43051 V0 3TMX.
ΤΑΙΝΙΕΣ ΟΠΙΣΘΙΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ LED ΓΙΑ 43” HISENSE  LED TV. 3TMX.
TO SET ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΔΙΠΛΗΣ ΟΨΕΩΣ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.
  • BRAND/ ΜΑΡΚΑ : HISENSE
  • ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ : 3TMX.
  • MΗΚΟΣ ΤΑΙΝΙΩΝ :  78cm, 780mm
  • ΤΑΣΗ LED : 3V