Αρχική σελίδα TV LED BAR BACKLIGHT ΤΑΙΝΙΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ LED PANASONIC-SHARP-THOMSON LED BAR SET PANASONIC LED BAR SET 42” TX-42AS600B 1TMX.
Back to products
LG LED BAR SET 60'' 60UH625V 2TMX.
PANASONIC LED BAR SET 42” TX-42AS600B 1TMX.
TΑΙΝΙA ΟΠΙΣΘΙΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ LED ΓΙΑ 42” PANASONIC  LED TV. 1TMX.
TO SET ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΔΙΠΛΗΣ ΟΨΕΩΣ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.
  • BRAND/ ΜΑΡΚΑ : PANASONIC
  • ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ : 1TMX.
  • MΗΚΟΣ ΤΑΙΝΙΩΝ :525mm
  • ΤΑΣΗ LED : 6V