Αρχική σελίδα TV LED BAR BACKLIGHT ΤΑΙΝΙΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ LED SONY LED BAR SET SONY LED BAR SET 46” KDL-46EX650 SLED2012SLS46 7030 44 2ΤΜΧ.
Back to products
SONY LED BAR SET 46” KDL-46EX650 SLED2012SLS46 7030 44 2ΤΜΧ.
ΤΑΙΝΙΕΣ ΟΠΙΣΘΙΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ LED ΓΙΑ 48” SONY LED TV. 2TMX.
TO SET  ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΔΙΠΛΗΣ ΟΨΕΩΣ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.
  • BRAND/ ΜΑΡΚΑ : SONY
  • ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ : 2TMX.
  • SONY CODES: SLED 2012SLS46 7030 44 L  &  SLED 2012SLS46 7030 44 R – REV1,1
  • MΗΚΟΣ ΤΑΙΝΙΩΝ :  Μήκος L-TYPE: 50.80 cm. 508 mm & Μήκος R-TYPE: 50.80 cm. 508 mm
  • ΤΑΣΗ LED : 6V